משהו עלי והרבה עליכם...

השנה 2020, אז לפני 47  שנה, התחלתי את דרכי  האמנותית בנעורי כצייר שצייר קווי אופק, לאחר שחרורי כחובש קרבי, מצאתי את עצמי משנת 1993 במשך 9 שנים כמנהל מותג,  שיווק והפקה של - "הקו אופ ליין" - קטלוג מוצרים שהכיל כ-200 חברות מזון ואלפי מוצרי צריכה, שאותם ריכזתי ומיקדתי בקטלוג שנתי של הקו אופ הרבוע הכחול, שבעזרתו הציבור יכול היה להזמין טלפונית והמחשב את אלפי מוצרי הצריכה, זאת הייתה פריצת דרך בזמנו. 


נסיוני

נסיוני הנרחב עם מאות חברות ברקע, פתח לי את הדרך לתפיסת עולם, שבאה לידי ביטוי: א. בסדרת כתבות שהקדיש לי, סבר פלוצקר  "שיווק בעל פני אנוש"  וכן לחברות מסחריות שנתתי  להן שרותי מיתוג, קופירייט, עיצוב והפקה, כולל תערוכות מסחריות בארץ ובעולם.


סגירת מעגל או פתיחתו? 
הימים עברו (זאת דרכם:) כשלפתע מבלי משים, לפני 8 שנים, כשאבי ראובן אלוני ז"ל, עבר דירה בת"א, כשלפתע נמצאה קופסא ממלחמת העולם השניה, שנתנה הסבר בסרט של החיים ל
סופר בעקבות גורלו ולמה ציירתי  קווי אופק בנעורי, מה הניע אותי להטמיע תקווה בחברות מסחריות ומכאן נבעה השאלה מה הקשר שבין קו האופק לתקווה?  את המענה לשאלות אלו תוכלו למצוא במיני מוזיאון שהקמתי  בימיים אלו עם אסיה נוביקוב,  "שואה או תקווה"  אתם מוזמנים....

הכל צפוי והרשות נתונה

"כנראה ששום דבר לא מקרי והכל צפוי והרשות נתונה" פסק לי אדם חכם שהציב לי מראה מול העובדה שנמצאה בקופסא  ש"אני" קרוי ע"ש שרנקה (עפרה בפולנית) שמצאה תקווה במקום האפל בהיסטוריה ועוררה את מרד גטו וורשה, כשם שעוררתי את המושג תקווה עוד משחר נעוריי  ביצירותי האמנותיות והשיווקיות, כי אדם בלי תקווה נחשב למת (בכל השפות בעולם). 

מטרת האתר

לעורר את התקווה כמניע להלך ההולך מחסרון להשלמה באישי, חברתי, שיווקי ומדיני...אז אתם באים? 

עפר בצללית ללא סיגריה.jpg

עפר ע"ש שרנקה (עפרה בפולנית) מעוררת ומורדת גטו וורשה

 

פילוסוף שטחי, סופר (דולרים), מצייר צורות, מעצב על ותת

(הבדיחות שהכי מצחיקות אותי הן הבדיחות כשאני צוחק על עצמי, תנסו את זה).

איך מעוררים ולעבר התקווה

תרמו למציאת מאיה

לפרטים והזמנות: טל: 050-2578313 עפר אלוני סטודיו צופן התקווה, שד' הרצל 120 ירושלים  

© 2020 by Ofer Aloni  - Code2Hope.net  כל הזכויות שמורות

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram